Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 999,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Novinky
15.12.2021
Výprodej skladových zásob za nejlepší možné ceny
Nachystali jsme pro Vás výprodej skladových zásob za nejlepší možné ceny. Nabídku naleznete vlevo nahoře jako první kategorii. číst celé
05.11.2021
DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 3.999,- vč. DPH.
Při objednávce zboží nad Kč 3.999,- vč. DPH máte u nás dopravu ZDARMA a také u vybraných položek i s cenou nižší, kde je označeno: doprava ZDARMA. číst celé
03.11.2021
Přepravné - pouze Kč 98,- vč. DPH.
Na zboží, (které není označeno dopravou zdarma) máme přepravné pouze za cenu Kč 98,- vč. DPH při platbě převodním příkazem, při platbě na dobírku bude... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Specializujeme se na prodej kompresorů a pneumatického nářadí, provádíme servis na nářadí zn. Atmos, Orlík, Puma.

Dodáváme široký sortiment příslušenství ke kompresorům (v kategorii Příslušenství) jako jsou vzduchové hadice, rychlospojky, koncovky, rozvaděče, vzduchové filtry, regulátory a úpravné jednotky.

Nabízíme kompresory průmyslové, dílenské, hobby a pro airbrush. Kompresory značek: Abac, Aircraft, Atmos, Fiac, Orlík.

ABAC - RF2-1,5-50CM pístový kompresor

Kompresor Fiac AB 100-338 TC 400 V-DOPRAVA ZDARMA

SKS 17/250 ORLÍK - pístový kompresor, DOPRAVA ZDARMA

Perfect 2,2/100 E - pístový kompresor Atmos, DOPRAVA ZDARMA

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Všeobecně

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi provozovatelem internetového obchodu www.rs-tools.cz na straně jedné a kupujícími na straně druhé. Uzavřením kupní smlouvy vyjadřuje kupující akceptaci těchto obchodních podmínek, které jsou platné pro všechny obchodní transakce proběhlé v internetovém obchodě www.rs-tools.cz . Od 1.ledna 2014 se kupní smlouva při nákupu v e-shopu uzavírá okamžikem odeslání objednávky. Veškeré fotografie uvedené na stránkách www.rs-tools.cz jsou pouze ilustrační, technické specifikace a obrázky jsou převzaty od výrobců a mají pouze informativní charakter. Veškeré zboží z našeho e-shopu zasíláme a dodáváme pouze v rámci České republiky.


Prodávající

Provozovatelem internetového obchodu www.rs-tools.cz je: Radim Šebetka, V Lukách 870, 562 01  Ústí nad Orlicí, IČ 69138591, DIČ CZ7806093493 a je plátcem daně z přidané hodnoty.


Kupující

Je-li kupujícím fyzická či právnická osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, jedná se o spotřebitele - dle Občanského zákoníku 89/2012 Sb. (dále kupující spotřebitel). Je to osoba, která nakupuje výrobky nebo užívá služby za jiným účelem než pro podnikání s těmito výrobky nebo službami. Je-li kupujícím spotřebitel, řídí se  těmito podmínkami  neupravené vzájemné vztahy s prodávajícím dle    Občanského zákoníku a Zákonem o ochraně spotřebitele v platném znění, zde poskytujeme záruční lhůtu 24 měsíců od data prodeje.

Je-li kupujícím firma či podnikatel, který nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami (dále kupující podnikatel), řídí se těmito podmínkami neupravené vzájemné vztahy s prodávajícím dle Obchodního zákoníku 513/1991 Sb.v platném znění, zde poskytujeme záruční lhůtu 6 měsíců od data prodeje nebo záruční lhůtu 12 měsíců od data prodeje (dle přiloženého záručního listu k zakoupenému produktu).

Převzetí zboží


1. Kupující je povinen prohlédnout zboží ihned při převzetí za přítomnosti dopravce.

2. Jsou-li zjištěny zjevné vady zboží, za které se považují všechny vady zjistitelné při převzetí zboží, je kupující povinen s dopravcem vyhotovit záznam o poškození. Kupující je oprávněn v tomto případě zboží nepřevzít. Kupující je také povinen zkontrolovat kompletnost dokumentace k výrobku.
3. Zjevné vady, poté kupující neprodleně reklamuje u prodávajícího. Podmínkou takovéto reklamace je však doložení záznamu o poškození zboží při dopravě, podepsané dopravcem.
4. Náklady a škodu, které vzniknou v důsledku nesprávného anebo pozdního uplatnění zjevných vad zboží, či v důsledku nesepsání záznamu o poškození nese v plném rozsahu kupující.
5. V případě, že si kupující nevyzvedne (nepřevezme) zásilku zaslanou s objednaným zbožím a ta se vrátí zpět prodávajícímu jako nepřevzatá, bude mu prodávajícím naúčtováno Kč 300,- jako náhrada za náklady spojené s přípravou a vyskladněním jeho objednávky.

Záruční podmínky

1. Vyskytnou-li se po převzetí zboží kupujícím vady zboží v záruční době, kupující je oprávněn uplatnit reklamaci.
2. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě.


Řešení reklamace

1. Kupující prokáže původ zboží při záruční opravě předložením dokladu o koupi nebo záručního listu.
2. Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu.
3. V případě, kdy je potřeba zboží zaslat prodávajícímu nebo servisnímu středisku, kupující doručí na vlastní náklady a riziko vadné zboží na adresu  servisu či provozovny prodávajícího.

(Radim Šebetka, V Lukách 870, 562 01  Ústí nad Orlicí).

Kupující si ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného a dostatečně chránícího obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy křehkého zboží a označí zásilku příslušnými symboly. Zboží musí být v původním obalu nebo obalu, který zabrání poškození zboží při přepravě, v úplném stavu, včetně příruček, kabelů a veškerého ostatního příslušenství.

Kupující prokáže původ zboží předložením dokladu o koupi (stačí kopie), originálu záručního listu a odešle na vlastní náklady pojištěné zboží prodávajícímu. Součástí balení musí být vždy co nejpodrobnější popis závady, nebo důvod reklamace.


4. Servis po řádném vyřízení reklamace vyzve kupujícího k převzetí opraveného zboží.
5. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží (na základě písemného posouzení servisního střediska, pokud si to vyžaduje povaha zboží), má kupující právo na výměnu zboží nebo má právo od smlouvy odstoupit.
6. Pokud byla reklamace zboží neoprávněná, kdy závada vznikla např. špatným použitím, nedostatečným mazáním nebo chybnou manipulací apod.), servisní středisko naúčtuje kupujícímu náklady na zjištění a opravu závady. Kupující je povinen tyto náklady uhradit ve stanoveném termínu, nejpozději však do čtrnácti dnů od ukončení reklamačního řízení.
7. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním.

Rozsah záruky

1. Záruka zaniká v následujících případech:
- nedodržení podmínek pro odbornou montáž s instalací nebo byla-li provedena firmou, která pro tuto činnost není oprávněná,
- porušením ochranných pečetí a nálepek, pokud na zboží jsou,
- používání zboží v podmínkách, které neodpovídají svými parametry parametrům uvedeným v dokumentaci ke zboží,
- nedovolená manipulace či falšování záručního listu a dokladů o koupi.
2. Záruka se nevztahuje na:
- škody způsobených živelnou katastrofou, povětrnostními vlivy, mechanickým poškozením, elektrostatickým nábojem,
- vady způsobené neodbornou obsluhou, nedodržením návodu k obsluze a nedostatečnou údržbou,
- poškození způsobená zapojením do sítě neodpovídající příslušné ČSN
- na spotřební materiál

3. Při jakékoli návštěvě servisního technika u kupujícího musí být vyhotoven protokol o zjištěných závadách a formě jejich odstranění. Bez tohoto protokolu není návštěva servisního technika brána v potaz.

Dodatek

1.Pokud k reklamovanému zboží nebude přiložen doklad o zakoupení bude Vám reklamované zboží zasláno zpět na dobírku za cenu poštovného tj. Kč 150,-.
2.V případě že Vaše reklamace bude zamítnuta jako neoprávněná, zboží Vám bude zasláno zpět za cenu poštovného a nákladů s tím spojených v hodinové sazbě Kč 300,-.

Odstoupení od smlouvy

Podle zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku ve znění pozdějších předpisů, má kupující právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem kupujícímu vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Kupující nemůže odstoupit podle zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku ve znění pozdějších předpisů od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání kupujícího nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.
1. Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy ve všech případech stanovených občanským zákoníkem. a to do 14 dnů od převzetí zboží. V případě odstoupení od smlouvy se smlouva od počátku ruší a smluvní strany jsou si povinny vrátit vše, co si na jejím základě poskytly. V případě odstoupení od smlouvy je třeba dodržet dále uvedený postup:
- zaslat prodávajícímu doporučený dopis se zprávou o tom, že kupující žádá o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla předmětné objednávky zboží, data nákupu a číslem účtu pro vrácení peněz prodávajícím.
2. Pokud již kupující zboží obdržel a převzal, zašle jej zpět na adresu: Radim Šebetka, V Lukách 870, 562 01  Ústí nad Orlicí, tel.: 724 079 009. Zboží musí byt v původním nepoškozeném obalu, nesmí být použité ani poškozené, musí být kompletní (tj. včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.), s kopií dokladu o koupi.
3. Zboží je potřeba dopravit prodávajícímu osobně nebo zaslat doporučeně a pojištěné. Zboží není možno zaslat na dobírku, neboť by nebyla možná kontrola obsahu a kompletnosti zboží prodávajícím před zasláním peněz kupujícímu. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží budou peníze za zboží zaslány kupujícímu převodem na účet a to nejpozději do 14-ti dnů po fyzickém obdržení zboží. Náklady na doručení zboží zpět nese zákazník.
4. Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nemůže prodávající akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět. Cenu vráceného zboží může prodávající snížit o částku, kterou zboží ztratilo běžným používáním.

Informační povinnost poplatníka EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v případě nákupu na našem e-shopu vztahuje na platby provedené v hotovosti.

-  Závěrečná ustanovení
Ostatní podmínky se řídí dle občanského zákoníku, a zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele.
Tento reklamační řád nabývá účinnost 1. ledna 2014. Změny reklamačního řádu vyhrazeny.
- Odstoupení od smlouvy do 14 dnů nelze uplatnit v případě nákupu právnického subjektu nebo firmy, tzv. nákup na IČO.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Kupující uzavřením smlouvy souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v databázi prodávajícího po úspěšném splnění smlouvy a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti zákazníka odstranit z databáze. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje zákazníků dodavatel nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží (zajištěno Zpracovatelskou smlouvou) a dále e-shopová platforma Eshop-rychle.cz, na které je tento e-shop provozován (zajistěno Zpracovatelskou smlouvou) a dále porovnavače zboží - Heureka.cz a Zboží.cz (zajištěno u obou Zpracovatelskou smlouvou).

Jednotlivé smlouvy jsou po svém uzavření provozovatelem archivovány, a to ve formě elektronické a jsou přístupné pouze provozovateli obchodu.

Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka.cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat: rs-tools@seznam.cz nebo tel.č.: 724 079 009.

RS-TOOLS, V Lukách 870, 562 01 Ústí nad Orlicí
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz